جستجو در سامانه ثبت شرکت ها

انجمن حقوقی شرکت ها » ثبت شرکت مسئولیت محدود » ثبت شرکت با مسئولیت محدود


(مهمان)
Aug 23 2016, 21:07
سلام فعالیت ما در زمینه برق و اتوماسیون صنعتی ماشین آلات میباشد .و تصمیم به ثبت شرکت با نام قانونی گرفتیم.مراحل ثبت و انجام را توضیح بفرمایید و اینکه به صورت اینترنتی میشه انجام داد یا باید حضورا اقدام شود
تشکر
نقل قولنقل قول

elhamyousefi69@gmail.com
پست ها: 3
Aug 24 2016, 09:24
با سلام. برای ثبت شرکت سهامی خاص، ابتدا باید مدارک مورد نیاز ثبت شرکت سهامی خاص اعم از:
-کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده اعضا و بازرسین
-گواهی عدم سوء پیشینه برای کلیه اعضاء و بازرسین
-گواهی افتتاح حساب بانکی 35% درصدی بنام شرکت در شرف تاسیس با امضا حق امضاداران
را فراهم نمایید. پس از تحویل مدارک مورد نیاز به موسسه ثبت ونک، و همچنین ارائه ی نام های انتخابی برای نام شرکت، ورود اطلاعات در سایت رسمی اداره ی ثبت شرکت ها انجام می شود و پس از طی چند روز تائید نام آن انجام می گیرد. که در صورت تائید شدن نام انتخابی، مراحل بعدی، یعنی آماده شدن پیش نویس مدارک ثبتی شرکت برای امضای اعضا صورت می گیرد. در ادامه حدوداً بین 15 تا 30 روز کاری زمان می برد تا ثبت نهایی انجام گیرد. و مدارک ثبتی شرکت ( اساسنامه، شرکتنامه، تقاضانامه و..) حاضر شود.
در صورتیکه تمایل به ثبت شرکت با مسئولیت محدود دارید، نیز کلیه ی مدارک فوق به استثنای گواهی افتتاح حساب بانکی 35% درصدی بنام شرکت، لازم می باشد.
بنا به اینکه می خواهید موضوع فعالیت شرکت شامل چه کلماتی باشد که نیاز به مجوز دارند، مجوز از سازمان مربوطه الزامی می باشد.
تمامی امور ثبتی در موسسه ونک به شکل حضوری توسط وکلای شرکت صورت می گیرد و به همین دلیل مشاوره ای در خصوص ثبت اینترنتی نداریم.
برای کسب مشاوره بیشتر لطفاً با شماره تلفن 02188623010 تماس بگیرید.
نقل قولنقل قول